• Pytagoriáda

• 7. decembra prebehlo školské kolo matematickej súťaže Pytagoriáda určenej pre žiakov 3. a 4. ročníka. Žiaci pracovali online, každý dostal 15 príkladov a 60 minút na ich riešenie. Úspešným riešiteľom sa mohol stať ten, kto vyriešil minimálne 10 príkladov. K správne vyriešeným príkladom sa pripočítali body za ušetrený čas. Súťaže sa tento rok zúčastnilo spolu 7 žiakov, z ktorých bolo 5 úspešných riešiteľov. Sú to: 4. ročník: Sára Grajciarová, Maťko Kapičák a 3. ročník: Duško Kavecký, Matúš Šramel a Vilko Pravňan. Víťazom blahoželáme a držíme palce v okresnom kole súťaže, ktoré sa bude konať na jar 2023.

• Kúzlo Vianoc

• Príjemnú predvianočnú atmosféru nám spríjemnili naše deti svojim programom, v ktorom nás previedli ľudovými zvykmi od Ondreja do Troch Kráľov. Chceme poďakovať rodičom, ktorí nám pomohli pri obliekaní detí, nosení vecí a s technikou. Ďakujeme.