• Víťazka Čitateľského orieška

• Druháčka Kvetka Zvrškovcová sa umiestnila na 3. mieste v celoslovenskej literárno-výtvarnej súťaži Čitateľský oriešok.  Tento rok bola súťaž pod záštitou herečky Zuzky Šebovej - Kubovčíkovej. Cenu si Kvetka bola prevziať v Bratislave. Srdečne blahoželáme!

• Besiedka SZUŠ Michaelliho

• V piatok 23. júna sme sa zišli v škole na besiedke SZUŠ, kde sa nám predviedli deti z tanečného odboru a z odboru hry na klavír krátkym programom. Žiaci zatancovali jeden tanček a každý individuálne zahral skladbičku na klavíri. Práce žiakov výtvarného odboru si po programe mohli rodičia pozrieť na pripravenej výstave ich prác. Deťom ďakujeme za milý program a pani učiteľkám za ich celoročnú prácu.