• Koncert s ujom Viktorom

• V pondelok 18. decembra sme si zaspievali a zabavili  sa na výchovnom koncerte s ujom Viktorom. Zaspievali sme si s ním známe piesne, ale vypočuli sme si aj nové. O zábavu sme sa delili spolu s deťmi z materskej školy.

• Mikulášska nádielka

• Dopoludňajšie vyučovanie bolo dnes spríjemnené bohatou mikulášskou nádielkou a voňavým vianočným punčom.

Ďakujeme COOP Jednote Necpaly a rodičom za príspevky do ZRPŠ (z ktorých sa mohli nakúpiť aj mikulášske balíčky).

• Beseda s pracovníčkami NP Veľká Fatra.

• V utorok 5.12.2023 sa žiaci našej školy zúčastnili besedy s pracovníčkami NP Veľká Fatra. V rámci environmentálnej výchovy sme sa ocitli v pomyselnom lese. Spoločne sme počúvali autentické nahrávky zvukov lesných tvorov, mali možnosť dotknúť sa častí lesných zvierat.  Žiaci objavili veľkú škálu zvieracích jedálnych lístkov, vydali sa po stopách lesných zvierat.

Pracovníčky z Národného parku Veľká Fatra tvorivými a hravými aktivitami žiakom  predostreli nielen krásy prírody, ale aj to, aké hrozby môžu číhať na nepripravených.

Deti si domov odniesli aj milú pozornosť.