• Divadelné predstavenie

• Vo štvrtok 23. februára 2023 sme sa zúčastnili divadelného predstavenia Odvážne dobrodružstvo v podaní divadelného súboru zo Žabokriek. Predstavenie deti zaujalo, aktívne sa do hry  zapájali a užili si krásny kultúrny zážitok.

• Karneval

• V piatok 17. februára 2023 sme mali možnosť zabaviť sa na karnevale, ktoré nám pripravilo rodičovské združenie. Videli sme veľa krásnych masiek detí ale aj dospelých, čo nás naozaj potešilo. Za snahu zaujať svojou maskou boli odmenené všetky deti malými darčekmi. Organizátorom karnevalu pekne ďakujeme a tešíme sa na ďalšie akcie.

• Darujte 2% zo svojich daní

• Darujte nám 2% svojich daní a pomôžte tak skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na našej škole. Tento dar vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Ak sa rozhodnete vy, vaši známi, či rodina darovať daň našej škole, vyplňte priložené tlačivá a doručte ich do školy. Ak ste zamestnanec a ročné zúčtovanie dane za vás robí zamestnávateľ, termín na odovzdanie tlačív je do 30.4.2023. Ak si daňové priznanie robíte sami, termín na odovzdanie je do 31.3.2023. Podrobnejšie  informácie nájdete na našej stránke v časti: O škole-Administratíva-2%.

Tlačivá:

Vyhlasenie2023.pdf​​​​​​​​​​​​​​