• Upozornenie

• Dávam do pozornosti list ministerstva školstva týkajúci sa kybernetickej bezpečnosti žiakov základných škôl. Zaoberá sa varovaním pre rodičov a učiteľov pred skupinou  “Přidej co nejvíc lidí” na sociálnej sieti Whatsapp, ktorá sa aktuálne šíri medzi žiakmi základných škôl v Čechách a na Slovensku. List si môžte prečítať v priloženom linku:

List_Ministerstva_skolstva.pdf

• Výsledky súťaže iBOBOR

• Minulý týždeň prebehla celoslovenská informatická súťaž iBOBOR. V našej škole sme súťažili v dvoch kategóriách DROBEC - 2. a 3. ročník a BOBRÍK 4. ročník. Spolu sa súťaže zúčastnilo 11 žiakov, z toho máme štyroch úspešných riešiteľov: K. Dančová /100%/, K.Krúpová, Z.Kňazková a D.Kavecký.  BLAHOŽELÁME!