• Okresné kolo Pytagoriády

• V pondelok 20. marca 2023 sme "bojovali" o úspešného riešiteľa na okresnom kole matematickej súťaže Pytagoriáda. O výsledkoch súťaže budeme informovať.

• Zápis do 1. ročníka

• ZŠ Necpaly oznamuje, že zápis do 1. ročníka sa uskutoční 20. apríla 2023             od 14.30 hod. do 16.30 hod. v budove školy.

Na zápis treba doniesť:

• prefotený rodný list dieťaťa
            • vyplnenú a obidvoma rodičmi podpísanú prihlášku /stiahnite si ju nižšie, alebo vyzdvihnite v MŠ/
            • 15 eur na školské pomôcky

Prihláška:

014_Prihlaska_na_vzdelavanie_v_zakladnej_skole.pdf

Zápisu sa zúčastnia aj deti, ktoré mali odklad povinnej školskej dochádzky v minulom školskom roku. Zákonný zástupca dieťaťa so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami spolu s prihláškou predkladá aj písomné vyjadrenie zariadenia poradenstva a prevencie, vydané na základe diagnostického vyšetrenia.

Čo v našej škole ponúkame:

• výučbu anglického jazyka od 1. ročníka
            • metódu CLIL na posilnenie výučby anglického jazyka na ostatných predmetoch
            • školský klub pred a po vyučovaní
            • možnosť bezplatne navštevovať súkromnú základnú umeleckú školu odbory: tanečný, výtvarný, hra na klavíri
            • lyžiarsky, plavecký kurz a kurz in-line korčuľovania
            • množstvo zaujímavých aktivít, exkurzií, divadelných predstavení a výchovných koncertov
            • zaujímavé edukačné výlety